Registrace a přihlášení k 4sail.cz lze zatím dvojím způsobem:

Login

  1. Účtem uživatele 4sail.cz
  2. Účtem uživatele Facebook

 registrace

Základní registrace je pomocí 4sail účtu, kdy si uživatel vybere svoje Uživatelské jméno a Heslo (požadavky na heslo nejsou přísné, požadujeme pouze minimální délku 6 znaků). Pomocným parametrem je uživatelova Emailová adresa. Uživatelské jméno a  Email může být registrován jen jednou.

Pro uživatele Facebooku je vytvořena možnost přihlášení pomocí jejich Facebookového účtu. V takovém případě musí být přihlášený k Facebooku a musí kliknout na talčítko Facebook na pravé straně okna Registrace. Uživatel je přesměrován na stránky Facebook a je vyzván k povolení poskytnutí jeho údajů aplikaci 4sail.cz. A právě pomocí těchto údajů je pak při přihlašování na stránky 4sail uživatel ověřován.

Pokud už máte účet 4sail a chcete si ulehčit život a přihlašovat se pomocí účtu Facebook, využijte ve svém profilu na 4sail.cz odkaz Připojit Facebook účet (najdete ho v sekci nastavení, vpravo dole pod přepínači notifikací). Otevře se nová stránka s nastavením účtu, kde ve spodní části si k 4sail účtu připojíte Facebook účet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>